Taşsan Sigorta
"Hayatta hiçbir şeyin garantisi yok fakat sigortası var."

Kasko, Konut ve Dask, Ferdi Kaza, İşyeri Sigortası, Yangın ve Doğal Afet, Sağlık Sigortası, Nakliyat Sigortaları...

Başladığınız yere geri dönmeyin, İŞYERİ'nizi KONUT'unuzu ve değerli olan her şeyinizi gevence altına alın.
Sallanmadan önce DASK Poliçenizi yaptırın.
Kesintisiz sağlık için SAĞLIK sigortası
Bir kaza durumunda yaşanacak üzüntü bir yana, inanılmaz masraflarla karşı karşıya kalınabilir; "FERDİ KAZA" sigorta ani ve beklenmedik kazaların sonuçlarına karşı güvence sağlar.
Arabanızla üçüncü şahıslara verdiğiniz zararlardan ötürü endişe duymayın; "ZORUNLU TRAFİK" sigortanız sizin adınıza karşı tarafın zararını karşılamak için tasarlanmıştır.
7/24 ASİSTAN hizmetleri ile çalıştığımız sigorta hizmetleri her daim hizmetinizde...
İthalat ve İhracatta çok alternatifli, ekonomik "NAKLİYAT"sigortaları
Yenilediğimiz poliçeleriniz gün içinde elinizde, evinizde, iş yerinizde...
       
Herkes gibi sizde aracınızın her koşulda güvence altında olduğunu bilmek istersiniz değil mi? Groupama olarak biz, bu güvenin değerini çok iyi biliyoruz. Herkes gibi sizin de kendinizi en huzurlu ve güvende hissettiğiniz yer eviniz değil mi? Groupama olarak biz, evdeki huzurun değerini çok iyi biliyoruz. Hayat sürprizlerle dolu. Güzel sürprizleri heyecanla bekliyoruz. Peki ya kötü sürprizler için hazırlıklımıyız? Ufak rahatsızlıklar veya ciddi ameliyatlar bizi hem fiziki olarak hem de ekonomik olarak sarsabilir...

Ferdi kaza sigortası ile, ani ve beklenmedik kazalar sonucunda tedavi masraflarınız sigortanızdan karşılayabilir ayrıca çalışamadığınız günler için ek ödeme alabilirsiniz. 
444 0 999’dan ani kaza, yaralanma ve yanma gibi kazalarda ambulans ile hastaneye ulaşım; refakatçinizin ulaşımı ve konaklaması, tedavi sonrası eve dönüş hizmetimiz ücretsiz sunulmaktadır....

Zor günlerinizde ve beklenmeyen üzüntülerinizde ferdi kaza poliçesi size ve  ailemize büyük destek sağlayacaktır.

Kendinizi ve sevdiklerinizi ferdi kaza sigortası ile güvence altına alın, beklenmedik üzüntülerde bir de hastane ve tedavi masraflarını ekleyerek yıpranmayın...© 2013 | Tassan.com.tr Tüm Hakları Saklıdır.
Yıldıztabya Cad. Tezel Apt. No:101/C Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Tel: 0212 417 92 75 Fax: 0212 417 92 75
Taşsan Yeniliklerden haberdar olmak için e-mail adresinizi giriniz.