Taşsan Çevre Temizlik
Taşsan Şirketler Grubu kamu kurumlarına Çevre Temizliği sektöründe hizmet vermektedir.. Çöp Toplama, Yol Süpürme, Yol Yıkama, Konteyner Çalışmaları, Pazar Yeri Temizleme, Tıbbi Atık Toplama, Temizlik Elemanları, Temizlik Araçları, Moloz ve Eski Ev Eşyaları Toplama...

Firmamız, bu başarılarının sürekliliği ve hizmet kalitesini standartlar seviyesine taşımak için gerekli çalışmalarını yapmış ve belgelerini almaya hak kazanmıştır.
Tüm bu başarılı çalışmalar, çevre temizlik  hizmetini verdiğimiz kurumlar tarafından "Başarı Belgesi" ile ödüllendirilmiştir.
 

Ayrıca Firmamız, bu başarılarının sürekliliği ve hizmet kalitesini standartlar seviyesine taşımak için gerekli çalışmalarını yapmış ve "ISO 9001:2005 SİSTEM KALİTE BELGESİ, ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM BELGESİ, TSE 13111 HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ, TSE 12124 İÇ MEKAN TEMİZLİĞİ YETERLİLİK BELGESİ ve ULUSLARARASI GEÇERLİLİK BELGESİ" almaya hak kazanmıştır.

 
Tüm bu başarılı çalışmalar, çevre temizlik ve bina temizliği hizmetini verdiğimiz EYÜP İLÇESİ " BELEDİYE BAŞKANLIĞI"  tarafından "Başarı Belgesi" ile ödüllendirilmiştir.

Taşsan çevre temizlik ile ilgili detaylı bilgilere : www.tassancevretemizlik.com adresinden ulaşabilirsiniz.


© 2013 | Tassan.com.tr Tüm Hakları Saklıdır.
Yıldıztabya Cad. Tezel Apt. No:101/C Gaziosmanpaşa / İSTANBUL
Tel: 0212 417 92 75 Fax: 0212 417 92 75
Taşsan Yeniliklerden haberdar olmak için e-mail adresinizi giriniz.